Klimatyzatory


    Branża klimatyzacyjna to podstawowa działalność firmy. Ultraklim oferuje kompleksową obsługę w zakresie klimatyzacji dla firm oraz klientów indywidualnych, w szczególności:
• Profesjonalny dobór i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Firma oferuje dokonanie niezbędnej dla wyboru optymalnego klimatyzatora wizji lokalnej wraz z dokonaniem pomiarów i doborem parametrów urządzenia.
• Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Jako autoryzownay instalator firm LG, Samsung oraz Gree oferujemy atrakcyjny system rabatowania.
• Profesjonalny serwis gwarancyjny urządzeń oraz usługę serwisową pogwarancyjną.

 

Kontenery

 

    Branża kontenerowo-budowlana to druga z czołowych specjalizacji firmy ULTRAKLIM. Profesjonalizm i doświadczenie w tej dziedzinie to efekt długoletniej współpracy z jednym z największych w Europie przedstawicieli tej branży. W latach 2009-2014 Ultraklim świadczył usługi na najwyższym poziomie na wielu największych budowach w Polsce, wykazując się przy tym szeroko pojętym profesjonalizmem, terminowością, umiejętnością rozwiązywania zaistniałych problemów. Rok 2015 to kontynuacja tego trendu połączona z ciągłym rozwojem kadry pracowniczej i planowanymi inwestycjami.
Ultraklim kontenery - to specjalistyczne remonty, serwis i montaże kontenerów biurowych praktycznie wszystkich światowych producentów.

 

Zadzwoń teraz!

505 300 530

Copyright by www.ultraklim.pl